Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Місцевий телефонний зв’язок

Місцевий телефонний зв’язок — це послуга, яка забезпечує доступ до телекомунікаційної мережі ВАТ «Укртелеком», та надає користувачу можливість спілкуватись з особами, які знаходяться втому ж місті (районі).

Послугами місцевого зв’язку можна користуватись з домашнього телефону, телефонів підприємств та організацій, з таксофонів , з автоматизованих переговорних пунктів у відділеннях «Телекомсервіс» .

Встановлення домашнього телефону та надання послуг телефонного зв’язку здійснюється на основі укладеного договору на надання телекомунікаційних послуг (послуг електрозв’язку) між ВАТ «Укртелеком» і абонентом.

Якщо Ви — абонент цифрової телефонної станції, ВАТ «Укртелеком» пропонує Вам широкий вибір додаткових послуг , які підвищать функціональність Вашого телефону.

Крім того, абоненти ВАТ «Укртелеком» можуть скористатись послугами Інтернет: Швидкісним доступом ОГО! , Відкритим , Договірним та Передплаченим доступами до Інтернет.

В усіх обласних центрах та більшості великих міст України налагоджено почасовий облік місцевих розмов.

Відлік тривалості місцевої телефонної розмови починається з моменту відповіді будь-якої особи або абонентського пристрою (факсимільний апарат, автовідповідач, автоматичний визначник номера, модем і т.ін) і закінчується в момент розриву з’єднання. Одиниця вимірювання часу з’єднання — 1 секунда.

Місячний обсяг користування послугами місцевого телефонного зв’язку визначається як сума тривалості всіх місцевих розмов, здійснених протягом місяця з телефона абонента.

Скільки коштує

Абонент телефонної мережі ВАТ «Укртелеком» щомісячно сплачує абонентну плату незалежно від факту отримання послуг. В разі замовлення додаткових послуг, їх місячна вартість включається до абонентної плати. Крім того, в містах, де впроваджено почасовий облік місцевих розмов, абонент оплачує вартість місцевих розмов, яка визначається загальною тривалістю розмов та тарифом. При цьому тариф залежить від місячного обсягу користування послугами місцевого зв’язку.

Тарифи на послуги місцевого телефонного зв’язку встановлюються Національною Комісією з питань Регулювання зв’язку України ( Граничні тарифи на загальнодоступні телекомунікаційні послуги ).

Дзвінки на телефони екстрених служб безкоштовні:

  • 101 — пожежна;
  • 102 — міліція;
  • 103 — швидка медична допомога;
  • 104 — аварійна служба газу.

Як оплачується

Оплата послуг місцевого телефонного зв’язку проводиться щомісячно, не пізніше 20 числа наступного місяця відповідно до умов договору. Оплатити рахунок можна у відділеннях «Телекомсервіс» , відділеннях банків та Укрпошти, а також через систему електронної доставки та оплати рахунків Portmone.com .

Додаткова інформація .

  1. ВАТ «Укртелеком» надає своїм абонентам широкий перелік супутніх послуг ,які виможете замовити звернувшись до Цеху телекомунікаційних послуг вашого міста чи району. Номери телефонів відповідних підрозділів ВАТ «Укртелеком» ви можете дізнатись в довідковій службі «109», або знайти на сайті регіональної філії (натисніть зображення вашого регіону на карті у правому верхньому кутку екрану).
  2. При виникненні проблем з отриманням послуг телефонного зв’язку звертайтесь, будь ласка, до бюро ремонту у Вашому місті чи районі. Номер телефона бюро ремонту Ви можете дізнатись вдовідковій службі «109», або знайти на сайті регіональної філії.
  3. Для Вас також працює цілодобова служба підтримки споживачів  ВАТ «Укртелеком» за  безкоштовним телефоном 0-800-506-800.


Київська обласна філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Київ-141, 03141, вул. Солом'янська, 34а

Зворотний зв'язок