Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

ОГО!Wi-Fi

ОГО! Wi-Fi - широкосмуговий безпроводовий доступ до глобальної мережі Інтернет за технологією Wi-Fi в хот-спотах компанії ПАТ “Укртелеком” (приміщення аеропортів, вокзалів, кафе, ресторанів, готелів тощо).

Технологія:

Wi-Fi (абревіатура від Wireless Fidelity) один із форматів передачі цифрових даних через радіоканали, який використовують для підключення до глобальної мережі Інтернет. Для надання доступу до Інтернету в зонах Wi-Fi (хот-спотах) встановлюють точки доступу (Access Point). Технологія забезпечує гарантований зв’язок із точкою доступу на відстані 50-100 метрів (зона впевненого прийому залежить від специфіки приміщення хот-спота) та може одночасно підтримувати до десяти активних користувачів.

Для підключення до мережі Інтернет через мережу бездротового доступу Wi-Fi обладнання користувача: ноутбук, нетбук, кишеньковий комп’ютер, комунікатор тощо має бути обладнане адаптером стандарту ІЕЕЕ 802.11 b/g. Сучасні моделі портативних комп`ютерів, телефонів часто мають вбудований адаптер. У випадку його відсутності можна використовувати зовнішній адаптер (USB, PCMCIA для ноутбуків) або додатковий модуль (Compact Flash картки для КПК).

 Для використання бездротового доступу до Інтернет в публічних хот-спотах Укртелекому користувач має ввести свій логін і пароль на сторінці авторизації , після цього встановлюється з’єднання з мережею Інтернет відповідно до цінових та технічних характеристик замовленої продуктової пропозиції.

Переваги послуги безпроводового доступу до мережі Інтернет в хот-спотах Укртелекому:

  • постійне підключення: доступ до Інтернет 24 години/ 7 днів на тиждень (за винятком хот-спотів, які не працюють цілодобово, наприклад, кафе, ресторани, відділення «Телекомсервіс» тощо);
  •  висока швидкість приймання / передавання даних: до 512 / 512 кбіт/с;
  •  можливість вибирати місце для користування послугою в межах Wі-Fi зони (хот-спот);
  • простота активації з’єднання з Інтернетом.


Київська обласна філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Київ-141, 03141, вул. Солом'янська, 34а

Зворотний зв'язок