Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Інформаційно-довідкова послуга 109

Довідкова послуга за скороченим номером 109

Надання довідки про номер телефону за повними даними в межах макрорегіону по фізичним та юридичним особам. Послуга надається коли абонент дзвонить за скороченим номером 109 і називає адресу абонента, прізвище, ім’я, по батькові або повну юридичну назву (прізвище), установу телефон якого треба знайти.

Тарифи на довідкову послугу за скороченим номером 109 для абонентів (фізичних та юридичних осіб) мереж фіксованого телефонного зв’язку ПАТ «Укртелеком» вводяться в дію з 01.08.2015.

Назва послуги Розмір плати, грн., з ПДВ
Довідкова послуга про номер телефону за повними даними, за одну довідку про один номер телефону 0,96

Для абонентів з особливими потребами, які мають статус інвалідів 1-ї та 2-ї груп по зору та користуються послугами фіксованого телефонного зв’язку ПАТ «Укртелеком» відповідно до Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», плата за надання довідкової послуги про номер телефону за повними даними, яка зазначена у статті 1 додатка 1 до наказу ПАТ «Укртелеком» від 23.07.2015 № 625 «Щодо затвердження тарифів на контент-послуги «Інформаційно-довідкові послуги 109 та 1509» (зі змінами), включається до щомісячної плати на умовах тарифних планів: «Домашній Безлімітний», «Домашній Базовий», «Домашній Мінімальний», «Спільний Базовий», «Спільний Мінімальний», «Простий», «Простий-600», «Спарений», «Спарений-600» або «Довгі розмови», «Домашній Базовий» та окремо не тарифікується.

Тарифи на послуги включення інформації до бази даних «Довідкова послуга 109» вводяться в дію з 01.08.2015.

Назва послуги Розмір плати, грн., з ПДВ
Включення номерів телефонів абонентів інших операторів телекомунікацій до бази даних «Довідкова послуга 109», за один номер, одноразово 36,00
Підтримка бази даних «Довідкова послуга 109» для операторів телекомунікацій, за один номер, за місяць 12,00
Внесення комерційної назви (зміна  інформації) про суб’єкта господарювання до бази даних «Довідкова послуга 109», за назву, одноразово 36,00

Графік роботи Інформаційно-довідкової послуги 109

Пн-Пт – 07:30 - 20:00

Сб – 09:00 до 17:00

Нд, святкові дні – вихідний

Примітки.

1. Для отримання послуги «Включення номерів телефонів абонентів інших операторів телекомунікацій до бази даних «Довідкова послуга 109» споживач укладає договір на послуги включення інформації до бази даних «Довідкова послуга 109» за затвердженою формою.

2. Кількість запитів споживача на отримання довідкової інформації за один телефонний дзвінок обмежується трьома, незалежно, чи була знайдена інформація в базі даних.

3. Для отримання послуги «Пріоритетне надання номерів телефонів» споживач заповнює відповідну заяву-замовлення .

4. Інформаційно-довідкові послуги – телекомунікаційна контент-послуги, що надається оператором телекомунікацій споживачам за скороченим номером 109 за ініціативою абонента. Контент-послуги надаються за наявності технічної можливості.

5. Кількість запитів споживача на отримання довідкової інформації за один телефонний дзвінок обмежується трьома, незалежно, чи була знайдена інформація в базі даних.

6. Тарифікація здійснюється за кожну надану довідку (один номер телефону). У разі відсутності запитуваної інформації в базі даних споживач повідомляється про це і довідка вважається не наданою, а плата не стягується.

7. Споживач інформується про назву контент-послуги, її вартість та інші умови її надання до моменту фактичного отримання такої послуги. Споживачу надається можливість підтвердити свою згоду на отримання послуги чи відмовитись від неї без стягнення плати.


Київська обласна філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Київ-141, 03141, вул. Солом'янська, 34а

Зворотний зв'язок