Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Станційно-лінійна дільниця №6 (м. Тараща) сьогодні

Цех телекомунікаційних послуг №8Цех телекомунікаційних послуг №8  Київської обласної філії відкритого акціонерного товариства “Укртелеком”був створений 1 квітня 2009 року шляхом реорганізації філії.

До складу цеху телекомунікаційних послуг № 8 входить:

 • дільниця технічної експлуатації станційних споруд;
 • дільниця технічної експлуатації лінійних споруд;
 • група комп'ютерних технологій;
 • група енергозабезпечення;
 • транспортна  група;
 • дільниця з маркетингу та організації продажу послуг:
  • абонентська група;
  • група розрахунків;
  • відділення "Телекомсервіс"

ЦТП № 8 надає широкий спектр високоякісних телекомунікаційних послуг:

 • послуги місцевого, міжміського, міжнародного телефонного зв’язку;
 • надання в користування цифрових виділених некомутованих каналів електрозв'язку;
 • послуги документального електрозв'язку (передача телеграм, абонентське телеграфування, факсимільний зв'язок);
 • додаткові види обслуговування абонентів цифрових АТС;
 • послуги найсучасніших універсальних карткових таксофонів;
 • послуги проводового мовлення.
 • відкритий доступ до Інтернет – послуга, що базується на технології безпарольного доступу до Інтернет по телефонній лінії за допомогою модема;
 • "ОГО!" – постійний доступ до Інтернет за технологією ADSL при високій швидкості передачі даних;
 • "Всесвіт" – універсальні послуги з використанням універсальних передплачених карток,
 • Frame Relay – альтернатива виділеним цифровим каналам, що дає можливість побудови корпоративних мереж з гнучкою конфігурацією;
 • ВПМ/MPLS - послуга з побудови віртуальних приватних мереж за технологією MPLS, яка дозволить об'єднати ваші комп'ютерні мережі незалежно від їх географічного розташування.

Надання міжміських та міжнародних розмов за допомогою оператора в відділенні «Телекомсервіс» проводиться із застосуванням обладнання «Темп». Також відділення оснащене телеграфним концентратором на базі ПЕОМ.

Прийом платежів від абонентів, які користуються послугами електрозв’язку у відділенні «Телекомсервіс» проводиться із застосуванням ПЕОМ, касових апаратів «Samsung» та із застосуванням автоматизованої системи комплексних розрахунків «Астра», що допомагає повністю охопити етап «послуга - оплата».

У відділенні «Телекомсервіс» розміщена «Інтернет-кабінка», яка дає можливість споживачам отримати якісний доступ до Інтернету за вигідними тарифами.

З серпня 2006 року ЦТП № 8 пропонує своїм клієнтам нову
послугу - високошвидкісне постійне ADSL- підключення до мережі
Інтернет по існуючій телефонній лінії (послуга «ОГО»). Послуга має
багато переваг : надає можливість одночасно розмовляти по телефону і
користуватися Інтернет, умови підключення та оплати надзвичайно
вигідні. В жовтні.2009 року послугою «ОГО» користується  понад 650
абонентів.                  

Цех телекомунікаційних послуг № 8 м. Тараща надає послугу «Відкритий доступ» до Інтернету, що базується на технології безпарольний доступ до Інтернет по телефонній лінії за допомогою модему (Dial-Up). Споживачі, які скористалися цією послугою мають переваги: не потрібно укладати угоду та купувати Інтернет-картку.

Технічне оснащення:

Загальна монтована ємність АТС Таращанського району становить 8430 телефонних номерів, з них 53%  -  4480 телефонних номерів монтовано в м.Тараща, а  47%  - 3950 телефонних номерів монтовано в селах району.

До недавнього часу на міській мережі ЦТП № 8 значний відсоток номерної ємності АТС складають координатні системи. На сьогоднішній день проводиться значне переоснащення телефонної мережі з координатних АТС на цифрові. Так станом на 01.09.2009 року на місцеві мережі введено в експлуатацію АТС на 480 номерів. Сільські з’єднувальні лінії ЦТП №8 побудовані на базі обладнання ІКМ 15/30, Watson-5, та ОПМ – 14.

Сільська телефонна мережа ЦТП  № 8 налічує 22 телефонні станції та переважно побудована на АТС координатної системи окрім сіл Чернин, де встановлена АТС СТМ-256 на 160 телефонних номерів, Лісовичі АТС ЕС – 11  на 495 телефонних номерів, та Кислівка АТС ЕС – 11  на 195 телефонних номерів.

Міжміський та міжнародний зв’язок ЦТП №8 організовано включенням у міжміські АМТС EWSD «Укртелеком» та «Утел» за допомогою ВОЛЗ.

Місцева таксофонна мережа побудована на основі універсальних таксофонів «Телекарт 121». На сьогодні у ЦТП № 8встановлено 6 універсальних таксофонів.

Проводове мовлення охоплює всі села Таращанського району, загальна кількість радіоточок - 6252

Мережа побудована на базі радіовузлів типу: УПВ-5; УПВ 1,5; УПВТ -2,5; ВЕЛЛЕЗ –ПРТВ. Їх кількість  по ЦТП № 8 складає 12.

В ЦТП № 8 функціонують локальна комп’ютерна мережа, яка поєднує автоматизовані системи лінійного обліку та бюро ремонту фірми “РІКО”, системи прийому платежів та комплексних розрахунків “Астра”, працює бухгалтерська програма “1Cбухгалтерія” та «Парус». Кабінки переговорного пункту та інтернет тарифікує комплекс програмного забезпечення «Міріада».

Серед юридичних осіб, - користувачів послугами, - органи державного управління, банки, підприємства, включені за технологією VPNMPLS.


Київська обласна філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Київ-141, 03141, вул. Солом'янська, 34а

Зворотний зв'язок