Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Станційно-лінійна дільниця №6 (м. Переяслав-Хмельницький) сьогодні

Цех телекомунікаційних послуг №7

Цех телекомунікаційних послуг № 7 Київської обласної філії відкритого акціонерного товариства “Укртелеком” був створений шляхом реорганізації філій та структурних підрозділів, що входили до складу Київської обласної філії відкритого акціонерного товариства “Укртелеком”  1 квітня 2009 року.

До складу  цеху  входить:

  • дільниця з продажу телекомунікаційних послуг ;
  • дільниця з технічної експлуатації станційних споруд ;
  • дільниця з технічної експлуатації лінійних споруд зв’язку;
  • група комп’ютерних технологій ;
  • група з технічного обліку та паспортизації споруд  зв’язку ;
  • транспортна група.

Цех надає споживачам послуги місцевого, міжміського, міжнародного телефонно – телеграфного, факсимільного зв’язку, безпарольного та широкосмугового доступу до мережі Іnternet та виконує трансляцію програм республіканського, обласного, районного  мовлення по мережі радіофікації міста Переяслав-Хмельницького та району.

На даний час послугами телефонного зв’язку в цеху № 7 користуються 9 517 абонента міської телефонної мережі та 4 015 абонент сільської телефонної мережі. Загальна монтована ємність АТС складає 13 408 номерів.

Загальна монтована ємність портів ADSLскладає 640 портів. Крім того, споживачів обслуговує  відділення “Телекомсервіс” в місті Переяслав-Хмельницькому за адресою проспект Червоноармійців № 21.

В цеху телекомунікаційних послуг № 7 на телефонній мережі загального користування використовується  в експлуатації  центральна АТС типу SІ-2000 ємністю на 3504 номерів, кінцеві міські  АТС АТС-54 А ємністю на 3650 номерів, дві АТС «Квант» ємністю на 512 та 2048 номерів, кінцеві сільські дві АТС типу СТМ-256х ємність 704 номери та 400 номерів, двадцять чотири АТС типу АТСК 50/200 загальною ємністю 3100 номерів.

Телефонні станції міської телефонної мережі АТС-7, АТС-57 типу Квант включені в ЦАТС-5 (Si-2000) за допомогою волоконно-оптичних ліній зв’язку, ЦАТС-5 включена в абонентську ступінь пошуку  АТС-54А, що надало змогу :

  • зменшити час з’єднання до абонентів АТС-54 А ;
  • перейти на Європейську систему телефонної нумерації шляхом заміни маршрутизації оператором ЦАТС-5(Si-2000) ;
  • зменшити витрати на експлуатацію станційного обладнання  АТС-54 А.

Сільські з’єднувальні лінії цеху  побудовані на базі обладнання систем передач ІКМ-15, ІКМ-15/, УОРП-0, УОРП-3, ІКМ-30, модемів Watson-4, Watson-5, радіорелейної лінії зв’язку Segen-Link.

Для організації абонентських ліній використовується обладнання FSM-5 FSM-12, Telplus.

Міжміський та міжнародний зв’язок цеху № 7 організовано по двом волоконно-оптичним лініям зв’язку типу плоске кільце : « м.Яготин» - «с.Глибоке» включенням у міжміські АМТС EWSD “Укртелеком” та УТЕЛ . 

Мережа місцевих та універсальних таксофонів побудована на основі таксофонів  «Телекарт» в кількості 27 одиниць.

Надання міжміських та міжнародних розмов за допомогою оператора Центрального переговорному пункті цеху проводиться із застосуванням обладнання  АПП.

Цех № 7 обладнано двома телеграфними концентраторами на базі ПЕОМ.  

В цеху побудовані локальні комп’ютерні мережі, застосовуються програмне забезпечення “1С Бухгалтерія”, прийому платежів та обліку розрахунків.

Прийом платежів від споживачів послуг електрозв’язку у відділенні “Телекомсервіс” цеху проводиться із застосуванням ПЕОМ, касових апаратів “Samsung” та із застосуванням автоматизованої системи комплексних розрахунків «Астра», що допомагає повністю охопити етап «послуга-оплата».

Цех телекомунікаційних технологій № 7  ВАТ "Укpтелеком" надає послугу "Відкритий доступ" до Internet що базується на технології безпарольний доступ до  Internet по телефонній лінії за допомогою модему (Dial-Up).. Скориставшись цією послугою ви отримаєте доступ до  Internet без укладання угоди та придбання  Internet -карток. Вартість наданих послуг включатиметься до рахунку за телефон.

З  2005 рoку  цех № 7 пропонує своїм клієнтам нову послугу – високошвидкісне постійне ADSL-підключення до  Internet по існуючій телефонній лінії (послуга "ОГО!"). Ви можете поринути з головою в  Internet на шаленій швидкості і при цьому одночасно розмовляти по телефону, адже телефонна лінія залишається вільною. ADSL (Asymmetric Digital Subscriber Line) – це нова технологія , яка дозволяє організувати постійно діючий високошвидкісний доступ до Internet по вже існуючій телефонній лінії. При користуванні Інтернетом телефонна лінія залишається вільною, і Ви можете одночасно працювати в глобальній мережі та розмовляти по телефону. Причому, якість кожної з послуг залишається неодмінно високою, оскільки вони жодним чином не впливають одна на одну. Умови оплати за ADSL-підключення до Internet Укртелекому надзвичайно вигідні. До того ж Ви можете обрати найбільш оптимальний для вас тарифний пакет. При цьому оплата за користування телефоном не залежить від того, скільки часу Ви працювали в  Internet. На 01.05.2009 року послугою "ОГО" користується 603 абонента. 

Проводове мовлення охоплює всі села Переяслав-Хмельницького району та міста  Переяслав-Хмельницький. Загальна кількість радіоточок по Цеху № 7 – 11408. Мережа побудована на базі радіовузлів типу “УПВ-5,1.25”, “Дніпро”, “ТУПВ”. Їх кількість по Цеху № 7 – 10 одиниць.


Київська обласна філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Київ-141, 03141, вул. Солом'янська, 34а

Зворотний зв'язок