Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Районний центр телекомунікацій №223 (м. Бориспіль)

borispol.jpgПровідним оператором зв'язку в м. Бориспіль та районі є Цех телекомунікаційних послуг № 6 Київської обласної філії відкритого акціонерного товариства “Укртелеком”. Цех телекомунікаційних послуг № 6 давно залишив позаду своїх місцевих конкурентів у порівнянні якістю, кількістю та широтою надання телекомунікаційних послуг .

Бориспільський Цех телекомунікаційних послуг № 6 надає високоякісні європейські послуги:

  • послуги місцевого, міжміського, міжнародного телефонного зв’язку;
  • надання в користування цифрових виділених некомутованих каналів електрозв'язку;
  • послуги документального електрозв'язку (передача телеграм, абонентське телеграфування, телекс, факсимільний зв'язок);
  • послуги доступу до мережі Інтернет ADSL, VDSL, SHDSL;
  • ISDN;
  • Frame Relay;
  • додаткові види обслуговування абонентів цифрових АТС;
  • послуги найсучасніших універсальних карткових таксофонів;
  • послуги за передплаченими картками "ВСЕсвіт" тощо.
  • послуги проводового мовлення.

Стабільна динаміка росту кількості абонентів є головною відзнакою цеху в області. На даний час Бориспільський Цех телекомунікаційних послуг № 6 має 26054 монтованих номери з яких 16761 номери міського телефонного зв'язку та 9293 номери сільського телефонного зв'язку. Крім того, споживачів обслуговують три відділення “Телекомсервіс”, в тому числі відділення “Телекомсервіс” у Державному міжнародному аеропорту “Бориспіль”.

У 2002 році було прийнято в експлуатацію нову будівлю, що дало змогу повністю вивести з експлуатації АТС декадно-крокової та координатної систем. Пальму лідера в Україні місто Бориспіль отримало в 2005 році повністю перейшовши на цифровий зв'язок. У Цеху телекомунікаційних послуг № 6 знаходяться в експлуатації АТС SI-2000 та ЕС-11.

Телефонні станції міської телефонної мережі у Цеху телекомунікаційних послуг № 6 поєднані між собою за допомогою волоконно-оптичних ліній зв’язку. Продовжується модернізація систем ущільнення кабельних ліній та перехід на обладнання типу Watson. Впроваджено ВОЛЗ на 8 напрямів.

Сільська телефонна мережа Цеху телекомунікаційних послуг № 6 налічує 20 телефонних станцій. Крім АТСК, на сільській мережі використовуються АТСКЕ “Квант” на 512 номерів в с. Рогозів, АТС “Донець-3” на 480 номерів в с. Вишеньки, ЕС-11 на 1000 номерів в с. Чубинське, 885 номерів в с. Гора, 495 номерів в с. Вороньків, 255 номерів в с. Проців, СТМ-256 на 1024 номери у с. Гнідин та с. Іванків, СТМ-256 на 768 номерів в с. Глибоке.

З 17 жовтня 2005 р. Цех телекомунікаційних послуг № 6 долучився до евростандартів та пропонує своїм клієнтам нову послугу – високошвидкісне постійне ADSL-підключення до Інтернет по існуючій телефонній лінії (послуга "ОГО!").

 Ви можете поринути з головою в Інтернет на шаленій швидкості і при цьому одночасно розмовляти по телефону, адже телефонна лінія залишається вільною. ADSL (Asymmetric Digital Subscriber Line) – це нова технологія, яка дозволяє організувати постійно діючий високошвидкісний доступ до Інтернет по вже існуючій телефонній лінії. При користуванні Інтернетом телефонна лінія залишається вільною, і Ви можете одночасно працювати в глобальній мережі та розмовляти по телефону. Причому, якість кожної з послуг залишається неодмінно високою, оскільки вони жодним чином не впливають одна на одну. Умови оплати за ADSL-підключення до Інтернет Укртелекому надзвичайно вигідні. До того ж Ви можете обрати найбільш оптимальний для вас тарифний пакет. При цьому оплата за користування телефоном не залежить від того, скільки часу Ви працювали в Інтернет.

Станом на 1.04.2009 року послугою "ОГО" користується 1444 абонента.

Також, Бориспільський Цех телекомунікаційних послуг № 6 надає послугу "Відкритий доступ" до iнтеpнету, що базується на технології безпарольного доступу до інтернету по телефонній лінії за допомогою модему (Dial-Up). Скориставшись цією послугою ви отримаєте доступ до інтернету без укладання угоди та придбання інтернет-карток. Вартість наданих послуг включатиметься до рахунку за телефон.

Сучасний міжміський та міжнародний зв’язок організовано включенням у міжміські АМТС EWSD “Укртелеком” та УТЕЛ за допомогою ВОЛЗ.

Мережа місцевих та універсальних таксофонів побудована на основі таксофонів “Телекарт 121”, «Ротор 2000». На сьогодні у Цеху телекомунікаційних послуг №6 в експлуатації знаходиться 91 універсальний таксофон.

В Цеху телекомунікаційних послуг №6 побудовані локальні комп’ютерні мережі, застосовуються програмне забезпечення “1С Бухгалтерія”, прийому платежів та обліку розрахунків.

Прийом платежів від споживачів послуг електрозв’язку у відділеннях “Телекомсервіс” проводиться із застосуванням ПЕОМ, касових апаратів “Samsung” та із застосуванням автоматизованої системи комплексних розрахунків «Астра», що допомагає повністю охопити етап «послуга-оплата».

Надання міжміських та міжнародних розмов за допомогою оператора у переговорному пункті Цеху телекомунікаційних послуг №6 проводиться із застосуванням обладнання “Темп”. ЦПП, а також відділення “Телекомсервіс” у ДМА “Бориспіль” оснащені телеграфними концентраторами на базі ПЕОМ.

Проводове мовлення Цеху телекомунікаційних послуг №6 охоплює всі села Бориспільського району та місто Бориспіль. Загальна кількість радіоточок – 10325. Мережа побудована на базі радіовузлів типу “Єнісей Д5.0”, “УПВ 1.25”, “Дніпро”, “ТУПВ”, ВЕЛЛЕЗ-ПРТВ. Їх кількість складає 8.


Київська обласна філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Київ-141, 03141, вул. Солом'янська, 34а

Зворотний зв'язок