Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Станційно-лінійна дільниця №4 (м. Миронівка) сьогодні

Цех телекомунікаційних послуг №  25 Київської обласної філії ВАТ “Укртелеком” був створений шляхом реорганізації філій та структурних підрозділів, у 2009 році.

Цех надає споживачам такі послуги: місцевий, міжміський, міжнародний телефонний зв’язок, безпарольний та широкосмуговий інтернет, телеграфний зв’язок, факсимільний зв’язок, проводове мовлення.

На даний час послугами телефонного зв’язку у Миронівському районі користуються 4878 абонента міської телефонної мережі та 4350 абонент сільської телефонної мережі. Загальна монтована ємність АТС складає 9438 номерів.

На  міській телефонній мережі працює три телефонних станції: Центральна АТС SI-2000 ємністю 240 номерів,  АТСК 100/2000  - 2600 номерів,

Сільські з’єднувальні лінії ЦТП № 25  побудовані на базі обладнання ІКМ-15, ІКМ-15/30 та Watson.

Сільська телефонна мережа Цеху налічує 24 телефонних станцій та побудована, в основному, на АТС координатної  системи,  та ЕС-11 на 500 номерів в с.Карапиші.

Міжміський та міжнародний зв’язок Цеху організовано включенням у міжміські АМТС EWSD “Укртелеком” та УТЕЛ за допомогою ВОЛЗ.

У цеху побудовані локальні комп’ютерні мережі, застосовуються програмне забезпечення “1С Бухгалтерія”, прийому платежів та обліку розрахунків.

Прийом платежів від споживачів послуг електрозв’язку у відділенні “Телекомсервіс” проводиться із застосуванням ПЕОМ, касових апаратів “Samsung” та із застосуванням автоматизованої системи комплексних розрахунків «Астра».

Проводове мовлення охоплює всі населені пункти  Миронівського району.Загальна кількість радіоточок– 5368, Мережа побудована на базі радіовузлів типу  “УПВ 1.25”, “Дніпро”, ВЕЛЛЕЗ-ПРТВ.

Цех №25 надає послугу "Відкритий доступ" до iнтеpнету, що базується на технології безпарольний доступ до інтернету по телефонній лінії за допомогою модему (Dial-Up). Набравши номер 3-69-99 Ви отримаєте доступ до інтернету без укладання угоди та придбання інтернет-карток. Вартість наданих послуг включатиметься до рахунку за телефон. Дана послуга доступна всім абонентам району.

Для абонентів міської телефонної мережі, ЦТП № 25 пропонує своїм клієнтам нову послугу – високошвидкісне постійне ADSL-підключення до Інтернет по існуючій телефонній лінії (послуга "ОГО!").Ви можете  одночасно розмовляти по телефону, адже телефонна лінія залишається вільною. ADSL – це нова технологія , яка дозволяє організувати постійно діючий високошвидкісний доступ до Інтернет по вже існуючій телефонній лінії.  Причому, якість кожної з послуг залишається неодмінно високою, оскільки вони жодним чином не впливають одна на одну. До того ж Ви можете обрати найбільш оптимальний для вас тарифний пакет. При цьому оплата за користування телефоном не залежить від того, скільки часу Ви працювали в Інтернет. На  даний час, послугою "ОГО" користується 547 абонентів.


Київська обласна філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Київ-141, 03141, вул. Солом'янська, 34а

Зворотний зв'язок