Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Станційно-лінійна дільниця №2 (м. Кагарлик) сьогодні

Будівля Цеху телекомунікаційних послуг № 23 м. Кагарлик

Цех телекомунікаційних послуг № 23 був створений шляхом реорганізації філій та структурних підрозділів, є відокремленим безбалансовим спеціалізованим підрозділом, що не наділений статусом юридичної особи і здійснює частину виробничих, господарських та інших функцій Київської обласної філії відкритого акціонерного товариства “Укртелеком”, до якої входить з 1999 року.

Цех у своїй діяльності керується чинним законодавством, Статутом Товариства, іншими внутрішніми нормативними документами, рішеннями, прийнятими Вищим органом, Спостережною радою та Правлінням Товариства, наказами і розпорядженнями філії .

Цех телекомунікаційних послуг № 23 надає послуги місцевого, міжміського та міжнародного телефонного зв’язку, проводового мовлення, прийом та передачу телеграм, факсимільних повідомлень, повідомлень електронною поштою, послуг багатофункціональної мережі передачі даних, в т.ч. послуг мережі Internet, та інших послуг електрозв’язку на принципах рівного доступу споживачів – як фізичних, так і юридичних осіб усіх форм власності на території Кагарлицького району та міста Ржищів.

По Цеху телекомунікаційних послуг № 23 знаходиться в експлуатації 29 сільських АТС, в тому числі в с. Стайки - цифрового зв’язку. Загальна монтована ємність по міській телефонній мережі становить  6392 номерів, по сільській складає 3569 телефонних номерів, з них цифрового зв’язку 6392 номерів. Задіяна ємність становить відповідно 6278 та 3430 номерів.

По містах Кагарлик і Ржищів працюють 4 АТС,  всі – цифрового зв’язку: Si-2000 та 3 СТМ 256х:

  • Кагарлик СТМ 256х – монтована ємність 3640, задіяна –3600
  • Кагарлик Si-2000 – монтована ємність 1088, задіяна – 1048;
  • Ржищів 2 станції СТМ 256х – монтована ємність 1664, задіяна  1630.

На даний час послугами телефонного зв’язку у Цеху № 23 користуються 9542 абонента,  із них міської телефонної  мережі 6079 абонента  та 3463 абонента сільської телефонної мережі.

Споживачів обслуговують два відділення “Телекомсервіс”, одне з яких знаходиться в м. Ржищів Прийом платежів від споживачів послуг електрозв’язку у відділеннях Цеху проводиться із застосуванням ПЕОМ, касових апаратів “Samsung” та із застосуванням автоматизованої системи комплексних розрахунків «Астра», що допомагає повністю охопити етап «послуга-оплата».

Цех телекомунікаційних послуг № 23 має в експлуатації 35 таксофонів, з них в сільській місцевості 5.  Мережа місцевих та універсальних таксофонів побудована на основі таксофонів “Телекарт  

В Кагарлицькому районі діє 12 АРТВ, в які включено 7381 основних радіоточок, в т.ч. в сільській місцевості 3592 радіоточок.

Також Цех телекомунікаційних послуг № 23  в м. Кагарлик та м. Ржищів пропонує своїм клієнтам нову послугу – високошвидкісне постійне ADSL-підключення до Інтернет по існуючій телефонній лінії (послуга "ОГО!").

ADSL (Asymmetric Digital Subscriber Line) – це нова технологія , яка дозволяє організувати постійно діючий високошвидкісний доступ до Інтернет по вже існуючій телефонній лінії. При користуванні Інтернетом телефонна лінія залишається вільною, і Ви можете одночасно працювати в глобальній мережі та розмовляти по телефону. Причому, якість кожної з послуг залишається неодмінно високою, оскільки вони жодним чином не впливають одна на одну.

Умови оплати за ADSL-підключення до Інтернет Укртелекому надзвичайно вигідні. До того ж Ви можете обрати найбільш оптимальний для вас тарифний пакет. При цьому оплата за користування телефоном не залежить від того, скільки часу Ви працювали в Інтернет. На 01.04.2009 р. послугою "ОГО" користується 544 абонента


Київська обласна філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Київ-141, 03141, вул. Солом'янська, 34а

Зворотний зв'язок