Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Районний центр телекомунікацій №222 (м. Вишневе) сьогодні

vn.jpgЦех телекомунікаційних послуг № 20 надає послуги місцевого, міжміського та міжнародного зв’язку, телеграфного та проводового мовлення, високошвидкісного доступу до мережі Internet по існючим телефонним лініям на базі обладнання ADSL.

На території Києво-Святошинського району знаходиться 25 сільських та 4 міських АТС ємністю 32030 номери, два міських РТВ м. Боярка та м. Вишневе потужністю 16,12 кВт, сім сільських РТВ потужністю 14,5 кВт.

На протязі останніх років було проведено модернезацію та розширення комутаційного обладнання. Так у м. Вишневому у 2005р. відбулася заміна застарілого обладнання АТСК-У на сучасну цифрову станцію SI-2000.

З 2001 по 2008р. на сільській мережі впроваджено 22 цифрові АТС і 85% сільських абонентів отримують послуги сучасних АТС.

З 2005р. в Києво-Святошинському районі в м.Вишневому, м.Боярка та в селах Бобриця, Хотів, Лісники, Стоянка, Білогородка надаються послуги АТС з Київською нумерацією. Встановлення нових станцій надало можливість абонентам користуватися додатковими послугами.

Виконано роботи по реконструкції з’єднувальних ліній до сільських АТС з заміною аналогової апаратури ущільнення на цифрову. На цей час з’єднувальні лінії до всіх АТС організовано по цифрових лінійних трактах з використанням найсучасного обладнання.

Створено і з 1999 року діє лабораторія по випробовуванню діелектричних засобів захисту та перевірки лазів.

Впроваджені наступні програми:

  • система прийому платежів від населення через мережу відділень "Телекомсервіс";
  • система розрахунків з квартирними абонентами ,
  • система розрахунків з підприємствами ;
  • автоматизовані переговорні пункти на всіх відділах “Телекомсервіс”
  • багатокористувальницька довідкова служба "09";
  • тарифікатор міжнародних та міжміських розмов.


Київська обласна філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Київ-141, 03141, вул. Солом'янська, 34а

Зворотний зв'язок