Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Станційно-лінійна дільниця №5 (м. Тетіїв) сьогодні

Цех телекомунікаційних послуг №13 (м. Тетіїв)Провідним оператором зв'язку в м. Тетіїв та районі є Цех телекомунікаційних послуг № 13 Київської обласної філії відкритого акціонерного товариства “Укртелеком”. Тетіївський Цех телекомунікаційних послуг № 13 надає високоякісні європейські послуги:

  • послуги місцевого, міжміського, міжнародного телефонного зв’язку;
  • надання в користування цифрових виділених некомутованих каналів електрозв'язку;
  • послуги документального електрозв'язку (передача телеграм, абонентське телеграфування, телекс, факсимільний зв'язок);
  • послуги доступу до мережі Інтернет ADSL, SHDSL;
  • Frame Relay;
  • додаткові види обслуговування абонентів цифрових АТС;
  • послуги найсучасніших універсальних карткових таксофонів;
  • послуги за передплаченими картками "ВСЕсвіт" тощо.
  • послуги проводового мовлення.

На даний час Тетіївський Цех телекомунікаційних послуг № 13 має 8354 монтованих номери з яких 5042 номери міського телефонного зв'язку та 3312 номери сільського телефонного зв'язку. Крім того, споживачів обслуговують відділення “Телекомсервіс”.

У Цеху телекомунікаційних послуг № 13 знаходяться в експлуатації АТС ЕС-11, АТСКЕ «Квант», АТСК 100/2000, АТСК 50/200, АТС типу «Сосна»

На міській телефонній мережі використовується АТС ЕС-11 та два виносних модулі і  АТСКЕ “Квант” на 512 номерів.

Телефонні станції міської телефонної мережі у Цеху телекомунікаційних послуг № 13 поєднані між собою за допомогою волоконно-оптичних ліній зв’язку.

Сільська телефонна мережа Цеху телекомунікаційних послуг № 13 налічує 23 телефонних станцій. Крім АТСК, на сільській мережі використовуються АТСКЕ “Квант” на 512 номерів в с. Денихівка, АТС 100/2000 на 500 номерів в с. П’ятигори, АТС типу «Сосна» в с. Скибенці.

З серпня 2006 р. Цех телекомунікаційних послуг № 13 долучився до євростандартів та пропонує своїм клієнтам нову послугу – високошвидкісне постійне ADSL-підключення до Інтернет по існуючій телефонній лінії (послуга "ОГО!"), ADSL (Asymmetric Digital Subscriber Line) – це нова технологія, яка дозволяє організувати постійно діючий високошвидкісний доступ до Інтернет по вже існуючій телефонній лінії. При користуванні Інтернетом телефонна лінія залишається вільною, і Ви можете одночасно працювати в глобальній мережі та розмовляти по телефону. Причому, якість кожної з послуг залишається неодмінно високою, оскільки вони жодним чином не впливають одна на одну. Умови оплати за ADSL-підключення до Інтернет Укртелекому надзвичайно вигідні. До того ж Ви можете обрати найбільш оптимальний для вас тарифний пакет. При цьому оплата за користування телефоном не залежить від того, скільки часу Ви працювали в Інтернет.

Станом на 1.04.2009 року послугою "ОГО" користується 237 абонентів.

Також, Тетіївський Цех телекомунікаційних послуг № 13 надає послугу "Відкритий доступ" до iнтеpнету, що базується на технології безпарольного доступу до інтернету по телефонній лінії за допомогою модему (Dial-Up). Скориставшись цією послугою ви отримаєте доступ до інтернету без укладання угоди та придбання інтернет-карток. Вартість наданих послуг включатиметься до рахунку за телефон.

Сучасний міжміський та міжнародний зв’язок організовано включенням у міжміські АМТС EWSD “Укртелеком” та УТЕЛ за допомогою ВОЛЗ.

Мережа місцевих та універсальних таксофонів побудована на основі таксофонів “Телекарт 121”. На сьогодні у Цеху телекомунікаційних послуг № 13 в експлуатації знаходиться 9 універсальний таксофонів.

В Цеху телекомунікаційних послуг № 13 побудовані локальні комп’ютерні мережі, застосовуються програмне забезпечення “1С Бухгалтерія”, АСТЛО, УС, БР, прийому платежів та обліку розрахунків.

Прийом платежів від споживачів послуг електрозв’язку у відділеннях “Телекомсервіс” проводиться із застосуванням ПЕОМ, касових апаратів “Samsung” та із застосуванням автоматизованої системи комплексних розрахунків «Астра», що допомагає повністю охопити етап «послуга-оплата».

Проводове мовлення Цеху телекомунікаційних послуг № 13 охоплює 17 сіл Тетіївського району та місто Тетіїв. Загальна кількість радіоточок – 1900. Мережа побудована на базі радіовузлів типу “УПВТ 2,5”, “УПВ 1.25”,  “УПВТ 0,5”, ВЕЛЛЕЗ-ПРТВ. Їх кількість складає 8.


Київська обласна філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Київ-141, 03141, вул. Солом'янська, 34а

Зворотний зв'язок