Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Станційно-лінійна дільниця №4 (смт. Ставище) сьогодні

Цех телекомунікаційних послуг № 12 смт Ставище Київської обласної філії відкритого акціонерного товариства «Укртелеком» був створений шляхом реорганізації філій та структурних підрозділів,що входили до складу Київського обласного підприємства електрозв‘язку «Київоблтелеком» у 1999 році як цех № 7 при ЦЕЗ № 5 смт Володарки.

ЦТП № 12 надає споживачам такі послуги: міжміський, міжнародний телефонний зв‘язок, безпарольний та широкосмуговий інтернет, телеграфний зв‘язок, факсимільний зв‘язок, проводове мовлення.

На даний час послугами телефонного зв‘язку у ЦТП № 12 користуються 2953 абонента міської телефонної мережі та 2518 абонента сільської телефонної мережі. Загальна монтована ємність АТС складає 6116 номерів. Крім того, споживачів обслуговує відділення «Телекомсервіс», яке заходиться в адмінбудинку Цеху.

До недавнього часу на міській мережі ЦТП № 12 працювала одна АТС координатної системи.Після реконструкції телефонної мережі в смт Ставище введено в дію цифрову центральну АТС типу SI-2000 з монтованою ємністю 2674 порта, абонентською ємністю 1504 номери. Крім того,в міській мережі знаходиться в експлуатації АТС координатного типу на 2000 номерів.

Сільські з‘єднувальні лінії Цеху в основному побудовані на базі обладнання ІКМ-30 та обладнання типу Watson. На сільській телефонній мережі цеху знаходиться в експлуатації 20 АТС. З них одна цифрова АТС  СТМ 256 на 512 номерів. Інші сільські АТС координатного типу-АТСК 50/200М, електронні АТС «Сосна-1».

Мережа універсальних таксофонів побудована на основі таксофонів «Телекарт 121». На сьогодні у ЦТП № 12 вісім універсальних таксофонів.

У Цеху побудовані локальні комп‘ютерні мережі, застосовується програмне забезпечення «1С Бухгалтерія», прийому платежів та обліку розрахунків. Прийом платежів від споживачів послуг електрозв‘язку у відділенні «Телекомсервіс» Цеху проводиться із застосуванням ПЕОМ, касових апаратів РФ 2160.01 та із застосуванням автоматизованої системи комплексних розрахунків «Астра», що допомагає повністю охопити етап «послуга-оплата».

Цех телекомунікаційних послуг № 12 ВАТ «Укртелеком» надає послугу «Відкритий доступ» до інтернету,що базується на технології безпарольний доступ до інтернету по телефонній лінії за допомогою модему(Dial-Up). Скориставшись цією послугою ви отримаєте доступ до інтернету без укладання угоди та придбання інтернет-карток. Вартість наданих послуг включатиметься до рахунку за телефон.

З жовтня 2005 р. ЦТП № 12 пропонує своїм клієнтам нову послугу-високошвидкісне постійне ADSL-підключення до Інтернет на шаленій швидкості і при цьому одночасно розмовляти по телефону, адже телефонна лінія залишається вільною. ADSL-це нова технологія, яка дозволяє організувати постійно діючий високошвидкісний доступ до Інтернет по вже існуючій телефонній лінії. При користуванні Інтернетом ви можете одночасно працювати в глобальній мережі та розмовляти по телефону. Причому, якість кожної з послуг залишається неодмінно високою, оскільки вони жодним чином не впливають одна на одну. Умови оплати за підключення до Інтернет Укртелекому надзвичайно вигідні. На 1.12.2008 року послугою «ОГО» користується 208 абонентів.


Київська обласна філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Київ-141, 03141, вул. Солом'янська, 34а

Зворотний зв'язок